ckziu

Olimpijczycy OWIUR

LP Imię i nazwisko Rok szkolny Blok tematyczny Osiągnięcie Nauczyciel
1 Dariusz Kasprzak 1977/78 Produkcja zwierzęca Laureat Teresa Sierżant
2 Ryszard Chustecki 1977/78 Produkcja zwierzęca Finalista Teresa Sierżant
3 Regina Szyndo 1977/78 Produkcja zwierzęca Finalista Teresa Sierżant
4 Mirosław Baranowski 1979/80 Produkcja zwierzęca Finalista Elżbieta Jaskuła
5 Ryszard Kleszcz 1979/80 Produkcja zwierzęca Finalista Jerzy Drwięga
6 Jarosław Hryniewiecki 1983/84 Produkcja zwierzęca Finalista Barbara Rybacka
7 Andrzej Stępień 1984/85 Produkcja zwierzęca Laureat Elżbieta Jaskuła
8 Hubert Kapka 1986/87 Produkcja zwierzęca Laureat Teresa Sierżant
9 Sławomir Dudzis 1986/87 Produkcja roślinna Finalista Jadwiga Szafratowicz
10 Marek Senkowski 1986/87 Produkcja roślinna Finalista Jadwiga Szafratowicz
11 Ewa Andrzejewska 1987/88 Produkcja zwierzęca Laureat Teresa Sierżant
12 Roman Adamowicz 1987/88 Produkcja zwierzęca Finalista Teresa Sierżant
13 Jarosław Lalko 1987/88 Produkcja roślinna Finalista Jadwiga Szafratowicz
14 Krzysztof Szydłak 1989/90 Produkcja zwierzęca Finalista Barbara Rybacka
15 Tadeusz Lorkiewicz 1991/92 Produkcja zwierzęca Laureat Teresa Sierżant
16 Sylwester Stankiewicz 1993/94 Produkcja zwierzęca Finalista Teresa Sierżant
17 Bogusława Zbrożek 1998/99 Agrobiznes Laureat Jan Bukalski
18 Paweł Marszalik 1998/99 Produkcja zwierzęca Finalista Małgorzata Kościńska
19 Katarzyna Nowak 1999/00 Agrobiznes Laureat Jan Bukalski
20 Przemysław Przyłucki 1999/00 Agrobiznes Laureat Jan Bukalski
21 Paweł Nowak 2000/01 Agrobiznes Laureat Jan Bukalski
22 Izabela Mazur 2000/01 Agrobiznes Laureat Jan Bukalski
23 Anna Dymek 2000/01 Agrobiznes Laureat Jan Bukalski
24 Bronisław Dereń 2000/01 Produkcja zwierzęca Laureat Małgorzata Kościńska
25 Dariusz Włodek 2001/02 Agrobiznes Laureat (III m.)
Jan Bukalski
26 Paweł Plust 2001/02 Produkcja zwierzęca Finalista Małgorzata Kościńska
27 Kamil Banaszkiewicz 2001/02 Produkcja roślinna Finalista Władysław Cieślak
28 Adam Łazarczyk 2002/03 Agrobiznes Laureat Jan Bukalski
29 Agnieszka Pawczyńska 2002/03 Agrobiznes Laureat Jan Bukalski
30 Krzysztof Kielarski 2003/04 Agrobiznes Laureat (I m.)
Jan Bukalski
31 Bartosz Domalewski 2004/05 Agrobiznes Laureat Jan Bukalski
32 Daniel Dobroczyński 2004/05 Agrobiznes Finalista Jan Bukalski
33 Rafał Wróbel 2004/05 Produkcja roślinna Finalista Władysław Cieślak
34 Tomasz Nowak 2005/06 Agrobiznes Laureat Agnieszka Zbrożek
35 Robert Rogala 2006/07 Agrobiznes Laureat (I m.)
Agnieszka Zbrożek
36 Tomasz Nowak 2006/07 Agrobiznes Laureat Agnieszka Zbrożek
37 Aleksandra Firkiewicz 2007/08 Agrobiznes Laureat (III m.)
Jan Bukalski
38 Ewa Słota 2007/08 Agrobiznes Laureat Jan Bukalski
39 Monika Michalak 2008/09 Agrobiznes Laureat Agnieszka Gierszewska
40 Natalia Borula 2008/09 Agrobiznes Laureat Agnieszka Gierszewska
41 Monika Michalak 2009/10 Agrobiznes Laureat Agnieszka Gierszewska
42 Mariusz Woch 2009/10 Agrobiznes Laureat Agnieszka Gierszewska
43 Natalia Borula 2010/11 Agrobiznes Laureat Agnieszka Gierszewska
44 Monika Michalak 2010/11 Agrobiznes Laureat Agnieszka Gierszewska
45 Grzegorz Wacławiak 2011/12 Agrobiznes Laureat, (VI m.) Agnieszka Gierszewska
46 Magdalena Sadowska 2011/12 Agrobiznes Laureat Agnieszka Gierszewska
47 Grzegorz Wacławiak 2012/13 Agrobiznes Laureat, (VI m.) Agnieszka Gierszewska
48 Karolina Parus 2012/13 Architektura krajobrazu Finalista Beata Bożemska
49 Grzegorz Wacławiak 2013/14 Agrobiznes Laureat (VI m.) Agnieszka Gierszewska
50 Dawid Zaranek 2014/15 Agrobiznes Laureat (VI m.) Agnieszka Gierszewska