ckziu

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

wtorek, 27 czerwca 2017

23 czerwca 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017.

Spotkanie rozpoczęli uczniowie klasy Ia Agata Lipińska i Bartosz Kuźmicz, którzy przywitali nauczycieli,  gości, rodziców i uczniów. Następnie pani dyrektor Maria Skalniak  podsumowała mijający rok szkolny. Wyróżniła klasę IIIa za najwyższą średnią ocen, klasę IIa za najwyższą frekwencję oraz Roberta Sękowskiego, który zajął I miejsce w konkursie o stanie wojennym, organizowanym przez Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach i II miejsce w województwie w Ogólnopolskim konkursie „Wybieram wybory”.

Dla uczniów, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy i nienagannej postawie przez cały rok szkolny osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce, pani dyrektor wraz z wychowawcami poszczególnych klas wręczyła nagrody książkowe.

Uczniowie klasy Ia, jako gospodarze szkoły, pozwolili sobie na wskazanie niedociągnięć w pracy nauczycieli i pracowników szkoły i w sposób humorystyczny przeczytali zapisane w szkolnym zeszycie uwag nagany. Żegnając wszystkich życzyli bezpiecznego wypoczynku, odprężenia psychicznego oraz wielu bogatych przeżyć  w okresie wakacji. Zespół Forte zaśpiewał po hiszpańsku wakacyjną piosenkę i wprowadził wszystkich w letni, wakacyjny nastrój.

Spotkanie zakończyła Pani Dyrektor życząc wszystkim udanego wypoczynku i wspaniałych słonecznych wakacji.