ckziu

Aktualności
Informujemy, że ogłoszenie wyników egzaminów maturalnych odbędzie się w piątek 30 czerwca 2017 r. o godz. 12:00 w świetlicy szkolnej.
23 czerwca 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017.
Zainteresowanych uczniów zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem egzaminów poprawkowych przedmiotowych. Informacje znajdują się w załączonym poniżej pliku pdf.
Prace fotograficzne oceniało Jury w składzie:- B. Bożemska,- H. Kędzierska,- L. Głowacka,- U. Zbrożek.
Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie na opracowanie komiksu ekonomicznego. Jest tu już IX edycja tego wydarzenia.
8 czerwca 2017 r. młodzież z naszej szkoły wzięła udział w debacie na temat „Quo Vadis Demokracjo?: Standardy oraz wyzwania demokracji w dzisiejszym świecie” zorganizowanej przez Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu, Europa – Universität Viadrina Frankfurt  oraz Collegium Polonicum w Słubicach.

Szkolny Dzień Sportu

piątek, 02 czerwca 2017
1 czerwca 2017 r. w Zespole Szkół Ekonomiczno–Rolniczych w Słubicach odbył się DZIEŃ SPORTU, w ramach którego wszystkie klasy rywalizowały w przeróżnych konkurencjach o zaszczytne pierwsze miejsce.
Dnia 25.05.2017 r. w Zielonej Górze odbyły się mistrzostwa województwa w lekkiej atletyce w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży.
Zapraszamy Rodziców do zapoznania się z treścią Listu Ministra Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej. List w formie pliku pdf zamieszczony jest poniżej.
Serdecznie zapraszamy do udziału w I edycji konkursu fotograficznego "Z książką mi do twarzy". Hasło tegorocznej edycji to "Przyłapani na czytaniu".